1. Ana Sayfa
  2. ANNE-ÇOCUK

Calgel Diş Jeli Nedir? Calgel Diş Jeli Fiyat? Calgel Jel İçeriği*2021


+ - 0

Calgel Diş Jeli Nedir Bebeğinizin diş çıkartma ağrılarında Calgel bebek Diş jeli ve Calgel Diş jölesi olarak bilinir. Calgel Jel bebeğinizin diş eti iltihabında rahatsızlık ve huzursuzluğun giderilmesinde kullanılır. Calgel Jel jelantiseptik özelliği vardır. Calgel jel çabuk etkileyerek ağrıyı dindirip, bebeğinizin diş ağrılarını rahatlatır.
Calgel Jel, Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Eğer tüp ilk kullanımdan önce açılmış ise kullanmayınız. Tavsiye edilen dozu aşmayınız. Herhangi bir istenmeyen bir etki görüldüğünde veya aşırı doz kullanım durumunda doktorunuza danışınız ve ilacın kullanımı kesilmelidir.

 

Calgel Jel Nasıl Kullanılır?

Galgel Jel Nasıl Kullanılır? Bebeğinizin Diş çıkarma ağrıları başladığında çocuğunuzun huzursuz olduğunu gördüğünüzde az bir miktar Calgel Diş Jeli (7.5 mm kadar) bir parça pamuğu veya parmağınıza sürülüp bebeğin diş etleri yavaşça ovularak rahatlaması sağlanır. Doktor tavsiyesine göre, doktorun özel bir tavsiyesi olmadığı takdirde 20 dakika sonra tekrarlanır, eğer gerekliyse günde 6 kereye kadar CalgelDiş Jeli Tedavisi
uygulanabilir. Tavsiye edilen doz aşılmamalıdır. Jel 3 aylık ve üzerindeki bebeklerde kullanımına uygundur.

Calgel Jel Fiyat ?

Calgel Jel Fiyat 18.05 TL olarak tüm eczanelerde satılmaktadır.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Adınız*