1. Ana Sayfa
  2. SAĞLIK

Citoles Nedir? Citoles Yan Etkileri Nelerdir?*2021


+ - 0

Citoles Nedir, eczanelerde satılan ve adını sıkça duyduğumuz ilaçlar rarasındadır. Citoles 10 mg,  herkesin merek ettiği bilinmeyenleri sizlerle paylaşıyoruz. Citoles Ne İçin Kullanılır? Citoles Yan Etiklieri Nelerdir ? Citoles Faydaları Nelerdir ? Citoles Fiyatı Nedir ? Citoles 5 mg, Citol 20 mg olarak çeşitleri vardır. Öğrenmek için mutlaka yazımıza göz atmalısınız.

Citoles kullananlar,  merak ettikleri bilgileri ve Citoles Ne İşe Yarar ? birlikte inceleyelim. Citoles ilacı, farklı kişilerin sağlık problemlerini etkin çözüm bulması sebebiyle son zamanlarda daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Citoles etkin çözümler bulmasından dolayı Bilinçsiz kullanımın önüne geçmek için de sizlere bu yazımızda Citoles Kullanımı ve Ne İşe yaradığı hakkında sizlerle bilgilerimizi paylaşıyoruz.

 

Citoles Nedir ?

Citoles Nedir, depresyon ve anksiyete tedavisinde kullanılan uzman doktor tarafından yazılan reçeteli bir antidepresandır. Citoles, bazı durumlarda panik atak tedavisi için de uzman doktor tarafınan reçete ile yazılabilir. Tüm antidepresanlar gibi doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Anksiyete için Citoles Kullananlar, uzman doktor tavsiyesi reçete ile kullanım sağlayabilirler.

 

Citoles Yan Etkileri Nelerdir ?

 

Citoles Yan Etkileri Nelerdir, ve Citoles Yan Etkileri Ne Zaman Geçer diye sorulduğunda Antidepresan ilacı olma özelliğine sahip olduğundan dolayı yan etkileri görülmüştür. Ancak oluşabilecek bu yan etkiler çok azdır. Yan etkiler az olsa da oluştuğu taktirde genellikle ilacın kullanılmaya başlanmasından bir veya iki hafta sonra görülme sağlanmaktadır.

Citolesin yan etkilerinden bazıları şunlardır:

Kilo alma durumunda yaşanan dengesizliklerden dolayı alma veya düşüş yaşama. Uyku bozuklukları sonucu oluşan sürekli esneme hali olabilir. Gün içerisinde yaşanan baş ağrısı hali. İlaç kullanımı sonra oluşmaya başlayan kulak çınlaması durumunda. Ağız içerisinde yaşanan kuruluk ve gün içerisinde mide bulantısı halinde.

Uyku düzeninde bozukluklar yaşanması. Tat alma problemi. Karaciğer fonksiyonları ve ölçümlerinde değişiklikler yaşanması.

Citoles 10 mg Fiyat ?

Citoles 10 mg Fiyat, 28 TL  –  Citoles 5 mg,  12.13 TL – Citol 20 mg, 34.35 TL  olarak eczanelerden satın alabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Adınız*